Reply on: anbis #72992:
V plánoch radšej uberám. Vždy je lepšie čakať menej a prekvapiť sa, ako čakať veľa a byť sklamaný. No zo západnej časti je to rýchlejšie 43, ale vo východnej býva viac ľudí.
A mimochodom aj Kamzík je na Kolibe-či opačne? ?
7799/0
nájde sa tu milý človiečik, ktorý by bol ochotný poslať mi nejaké staršie fotky MHD v Bratislave? Chcel by som ich umiestniť na môj web...Ak náhodou máte záujem poskytnúť prosím ozvite sa do diskusie, kde nechám ďaľší kontakt...Ďakujem ?