Reply on: intony #72922:
A myslíš, žeby to v zime vyšlo ten kopček, čo je pri konečnej na pomocný pohon, ak by bol tak na 60% vyťažený? ? Ale teraz vážne, to radšej bus ako duozvrhlosť.
veď p. Zima teraz len začína, takže možno sa dočkáme dvestotrinástky aj v marci 
AAA
45: Koliba - Bellova - Krahulčia - Sliačska - OD Slimák, celotýždenne, nové spojenie. interval 45 minút špička, 60 sedlo+víkend,
203: Búdková - Koliba - cez víkend Kamzík každý 2. spoj,
43 nechať ako je
a inú MHD by som do lesoparku nepúšťal.