Inak ľudia, nevie mi niekto povedať, ako sú na tom s rekonštrukciou 1015-tky? Kedy by mohla jazdiť? Ak sa nepodarí plynový pokus, vrátia jej diesel? ?
veď p. Zima teraz len začína, takže možno sa dočkáme dvestotrinástky aj v marci 

richardhudec
a inac ako sa vam paci nater 7304?? podla mna sa T3 hodi viac...