uz dlhsi cas ma trapi a nenasiel som ziadny dovod preco to tak nie je a to ze preco na elektrickovej zastavke racianske myto nie su zastavkove pristresky...jeden argument proti by bol, ze zastavka je uzka...ale na podobnych zastavkach v inych castiach mesta su pristresky...nemuseli by tam byt ani sedacky...stacili by 2 pristresky bez bocnych skiel...aky mate na to nazor...chcel som sa najskor vas opytat predtym, nez sa na to opytam na DPB...diky ?


A takýto prítlak už určite platni škodil
KLF
No ale sak mozme si sem pustit aj ICE II., nie ?
TGV:
http://www.hochgeschwindigkeitszuege.com/france/index_tgv_pse.htm
http://www.trainweb.org/tgvpages/images/pse/index.html
http://www.train-rail.com/materiel/tgv/tgv_seo/index.html