Reply on: S499.1023 #72644:
OK, porovnajme to napriklad na tomto: kolko mame nizkopodlaznych autobusov? 26? A trolejbusov? Mizernych 7.. A v buducnosti sa bude kupovat viac busov a t-busov. Ani abusy ani tbusy nie su v skvelom stave, ale autobusy su urcite v lepsiom Ad. elektricka: elektricka nieco aspon vyriesi, t-busy nic..
Tvoj nazor voci trati do DNV poznam, ale uvedom si ze BA sa musi rozrastat a prirodzene sa bude rozrastat na smer Vajnory a DNV a ta trat BUDE potrebna.
LifeStar
K bodu 2, plne rešpektujem tvoj názor, ale Bratislava sa nebude rozrastať smerom na Devínsku, o tom pochybujem, tie Vajnory sú celkom reálne, ale ja by som aj tak povedal, že najviac by sa mohlo v okolí Jaroviec.