to klf: chcel som vas iba informovat o vsetkom, co viem. Ale bohuzial som slubil, ze o niektorych veciach pomlcim.
Nechvalim sa - snazil som sa aj ja prispiet nejakymi info (a tak aspon ciastocne oplatit inym ludom, co tu pisu).
Nechvalim sa - snazil som sa aj ja prispiet nejakymi info (a tak aspon ciastocne oplatit inym ludom, co tu pisu).
(ale slubil som, ze nepoviem
). Ale ta zmena este nie je ista.
KLF
All: Co mate proti 0-tej serii ?? ;)) Co ja by som vsetko dal za to, keby sa v BA zachoval aspon jeden z troch 14Tr0 co tu premavali !!! Najlepsie voz 63.