Eliny? Určite najrýchlejšie jazdia v Košiciach.Tuším v roku 1978 sa jedno dvojča vykolajilo pri jazde dole Terasou pri rýchlosti cez 100 km.
samozrejme bol tahany tatrovkou. isiel smerom von z mesta, neviete niekto kam a preco?
No a zober si, ako si to palia niektori vodici v tuneli.
Vladimir
1. Uplne zatrolejovanu autobusovu linku v Presove momentalne nemame.
2. So zrusenim liniek c. 6,7,9 suhlasim. U liniek c. 6 a 9 aspon v ich sucasnej trase a linka c. 7 moze casom zozrat viac penazi ako vyniest.
3. Hlasitost hlasenia zastavok sa v poslednom case, aspon mne sa tak zda, prijatelne zvysila (okrem voz.c. 85)
Na druhej strane, co sa tyka Trojice, asi malo kto je na to tak nastvany ako ja. Ale tu zial nemohol DP robit nic, pretoze jeho 100% vlastnikom je kto? Mesto Presov. Jedno, co ma tesi, ze vraj uz v Presovskom Korzari na tuto zmenu reagovali rozhorceni cestujuci.