Juro: Mna nechval, ale skor Peta Pankraca, ktory tie fotky zohnal. A samozrejme, najvacsia chvala patri ich autorovi resp. majitelovi
Ale neboj, takychto fotiek mame v zasobe dost, takze sa budu postupne pridavat
Inak, s tou anketou je to fakt dobry napad, skusim ju urobit od pondelka 
13sk: Preraba sa aj 3146. Akurat som si pozeral svoje stare fotky a stale mi to neda, lebo neviem zistit, co za original je 3612 (ex. 3184). Moze to byt 3148? Ale su aj dalsi adepti - 3131, 3141, 3142 a 3182... A ani keby to bolo cosi z 1. alebo 2. DP, tak ma to neprekvapi. BTW, nevie niekto, co sa stalo s 4081? Este vlani stala rozobrata v Petrzalke...
Peter: Nechaj sa prekvapit
Ale neboj, takychto fotiek mame v zasobe dost, takze sa budu postupne pridavat
Inak, s tou anketou je to fakt dobry napad, skusim ju urobit od pondelka 
13sk: Preraba sa aj 3146. Akurat som si pozeral svoje stare fotky a stale mi to neda, lebo neviem zistit, co za original je 3612 (ex. 3184). Moze to byt 3148? Ale su aj dalsi adepti - 3131, 3141, 3142 a 3182... A ani keby to bolo cosi z 1. alebo 2. DP, tak ma to neprekvapi. BTW, nevie niekto, co sa stalo s 4081? Este vlani stala rozobrata v Petrzalke...
Peter: Nechaj sa prekvapit
VladoBB
rychlost sa zda tym vyssia, cim je jazda nestabilnejsia. Skus ist niekedy stovkou na Skode 120 a potom na BMW. (A to si ako zena prisla o zazitok vozit sa na tanku alebo BVP, kde uz 15km/h vyzera pre vezucich sa ako priserna rychlost.)
Takze mozno je to len subjektivny pocit, skust niekedy stat pri vodicovi a nakukat na rychlomer.