Reply on: Ámos #71313:
ale pokial si MIMO vozidla, tak už ti revízor nemôže nič... Policajt ťa môže skontrolovať, ale tvoje osobné údaje nemôže poskytnúť revízorovi... Samozrejme, ak ťa zadrží vo vozidle a vo vozidle čakáte na príchod policajtov, tak potom je to iné...
SDX
Re #71288 hefo: toto povazujem za naj riesenie.. nech ta trat zostane, nech tam premava ta 1 linka, ale nech Obchodna zostane predovsetkym pre pesich.
Re #71295 Ike: Zrusit dopravu na Safku? Ty si sa zblaznil? To by sposobilo totalny dopravny kolaps...
Re #71298 S499.1023: ja som to s tou SK ekonomikou napisal kvoli tomu, ze niekto tam pisal ze cesi na tom boli vzdy lepsie a ze to sa asi nikdy nezmeni.. pricom SVK ekonomika sa zlepsuje rychlejsie ako CZ, takze sa to moze zmenit
Re #71300 palsoft: ten projekt funguje len v US..
Re #71304 miso1234: ale mozu... prestuduj si legislativu..