Reply on: SDX #71227:
Ja si zas myslím, že toto linkovanie je lepšie ako pred letom. Mne sa aj tak najviac páči tr3mpho dogma ?
a papierik nosim v obale z elektcicenky, v ktorom je ten ISIC
iba 12 a to by bolo strašne málo

aquila
od hlavnej stanice po stefanovicovu, ako aj vyuzit prestavbu kamenneho a dat pod zem elektricku aj na spitalskej a prestavat uzol na kamenom.
je skoda, ze mesto sa skostnatelo drzi myslienky metra a radsej nezaujme realne stanovisko a nezacne elektricku zakopavat pod zem ...