Na 133 by kludne mohli chodit dlhe busy, vsak rano vacsina ludi na DD cestuje z kopca dole a smerom na DD ide minimum ludi , keby isiel dlhy bus trikrat za den hore na DD nic by sa mu nestalo , trolejbusy z 133 by dali na 33 , lebo aj tak rano chodi na 33 jeden autobus ( zv dd ) , mimochodom neviete mi nahodou povedat , na koho sa mam obratit , ked chcem aby dali nezmyselnu zastavku Pri podchode na znamenie ???- uz mi leze na nervy - skoro nikdy tam nikto nevystupi a furt tam musia stat tjrolebusy aj busy. Strata casu a zbytocneho rozbiehania. Vsak , ked bude chciet niekto vystupit, tak si zazvoni, vsak nato su tie tlacitka v 25 tr a Tambusoch, alebo sa mylim ???
Kami
Re #71201 SDX: trolejovat Vajnorsku je hlupost, tam uz trolej je - elektrickovy. Skor by sa oplatilo predlzit elinu az k exIkea, ako sa tu uz raz spominalo (jednoduche predlzenie L1).