heh, jedna vec off topic, ale napisem ju, lebo predpokladam, ze vacsina z nas ma kablovku a zuri na UPC: najvyssi sud zrusil rozhodnutie nizsieho sudu v kauze neopravneneho zvysenia cien, co znamena, ze kablovka nebude musiet zaplatit pokutu 2 miliony rade pre vysielanie a s vratenim penazi alebo znizenim cien sa mozeme rozlucit. proti rozhodnutiu nie je mozne sa odvolat. ak by niekoho zaujimali detaily, link je v zahlavi tohoto prispevku...
, clanok som pridal ja ...
Kockac
Odmysliac si odbornu stranku clanku... Nazdavam sa, ze NIE JE vhodne, aby na uvodnu stranku davali linky na vsetko, kde sa spomenie doprava v akomkolvek kontexte. Ako citatel by som rad, keby mi webmasteri davali linky len na zaujimave (podnetne etc.) clanky, pretoze nexcem stravit hodinu kazdy den tym, ze by som si ich vyhladaval sam v nekonecnom mnozstve linkov. (Nevravte mi plz, ze som prilis narocny, pretoze moje poziadavky su uspokojovane. :-D)