Reply on: SDX #70824:
logicky by to tak malo byt, ale nie je. Viete Ficove kricanie na spolupracu J&T a SDKU bolo skor zastieracim manevrom. Nieco ako zlodej krici chytte zlodeja. Ja by som si to tiez osobne myslel, keby som nepoznal realnu situaciu v TA3. V neposlednom rade nesmiete vidiet duchov vsade. O drvivej vacsine prispevkov rozhoduje sefredaktor beztoho aby mu niekto nieco nakazal. Koniec koncov, mal podmienku prisnej nezavislosti ked ponuku prijmal. Dohodnute prispevky boli akurat o Artmedii a ked kuklaci vtrhli do mafiankseho podniku tak TA3 malanakazane urobit z toho halo... Ale vtedy este nesefoval sucasny sefredaktor.
)
aquila
Re #70812 S499.1023: no vidis, aj som pragmatik a durkovskeho by som nidky nevolil.
a aj ked sa to mozno zda byt na prvy pohlad scestne, za istych okolnosti by prave benova mohla zabezpecit velmi dobre financovanie nielen elektrickovej radialy, alej metra (v ponimani podzemnej elektricky).
ani nie tak z dovodu toho, ze by mali ludia okolo nej radi bratislavcanov, ale 20-30 miliard je prilis lakavych. navyse slovensko bude potrebovat v rokoch 2010 az 2013 preinvestovat drtivu vacsinu eurofondov vyclenenych v sekcii doprava, lebo v rokoch 2007 az 2009 sa skrti kvoli euru
dalej to chce rozmyslat tak nejako "out of the box", co durkovsky nevie a nedokazu to ani ludia okolo neho. dokazu kradnut a tunelovat len v malom. ale spotrebovavat miliardy z eurofondov uz chce trosku inu ligu, a to cernoprdelnici nehraju...
ale hlavne, durkovsky nema ziadne paky na vladu, ktora odosiela ramce do bruselu. durkovsky nemal ani paky na dzurindovu vladu...
cize som na 100% presvedceny, ze benova paradoxne nebude horsia. horsie to bude pre KDHajzlovsku mafiu