Reply on: fobust #70720:
Repkový olej je lacnejší než nafta len a jedine preto, že je masívne dotovaný (aspoň tu v ČR) a preto, lebo sa z neho neplatí spotrebná daň. Ale to nejako takému predsedovi Strany zelených nedochádza, také veci.
A čo sa oleja týka, tak údajne BOSCH vstrekovače prežujú aj dlhodobú prevádzku na olej. ?
Ámos
Re #70706 hoppusmark: alebo pridas este melon a kupis o 12m Citelis naviac
Re #70705 richardhudec: Myslim, ze by mala vzniknut nejaka iniciativa na udelovanie vyrocnych ANTIcien pre novinarov za taketo bludy...