Ak su zadne okna na busoch komplet zalepene reklamou, cestujuci nevidia, co sa za busom vlastne deje. Napr. ci nieco/niekoho nevlecie, ci nejdu plamene z motora a pod. Alebo aj opacne, nemozu vidiet prichádzajuce nebezpecenstvo a napr. sa rýchlo chytit tyce. Raz v novinach ktosi z DPB argumentoval, ze predsa to nikomu nevadi, hoci mnoho ludi sa ozyvalo, ze nevidia cislo busu za nim.
Valec
Inak:
http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Bbratislavao&c=bratislavao_1_4
Som myslel, že dotyčná autorka len nezmysli píše, ale toto je celkom schopný článok.