Reply on: Dlhe Diely MHD #70540:
ked nevies cisla nemozes porovnat. Ak si siel v nejakej 2603 (reko 2002) a porovnas ju s nejakou najnovsou napr. 1717 tak potom je to onicom. Ak chces porovnavat vozy, musis mat cisla nech mas predstavu o ake vozy sa jedna...
Peon
Dostal sa mi do rúk predvolebný "leták" kandidáta za poslanca do mestského zastupiteľstva - Norbert Lojko ( www.stranazelenych.sk ). Nechcem nikomu robiť reklamu, ale odcitujem sem jeho podľa môjho názoru "reálny" program v oblasti dopravy (nenašiel som to v elektronickej podobe, tak to sem prepisujem):
"Obyvatelia Dúbravky majú nárok na rýchu a pohodlnú cestu do mesta, nemusia mrhať svoj čas v dopravných zápchach. Preto presadíme:
- predĺženie trasy električiek č. 4 a 9 z Karlovej Vsi až na konečnú do Dúbravky
- v dopravnej špičke ráno (6.00 - 9.00) a poobede (15.00 - 18.00) zníženie intervalov odchodov električiek z 12 na 8 minút
- opätovné zavedenie aspoň 2 rýchlych autobusových liniek do mesta (červené čísla autobusov)."