Zdravím Vás páni,
som veľmi rád, že včerajšia diskusia o MHD na niečo bola. Mesto sa konečne zobudilo a začalo montovať ďalšie nádrže do plyňákov, aby vydržali celú službu.
som veľmi rád, že včerajšia diskusia o MHD na niečo bola. Mesto sa konečne zobudilo a začalo montovať ďalšie nádrže do plyňákov, aby vydržali celú službu.
Ike
mohli vodici 29 jazdit cez DNV pocas redbull kar? nehovorim ze pokazenie autobusu taka udalost je, ale v urcitych podmienkach sa tak moze chapat