Reply on: Sommelier #68657:
No že proste ak to budeme brať ako dopravu vrámci jedného mesta a nie v rámci jednotlivých mestských častí. Ten kto ide trasu PB - DNV, prechádza samozrejme aj cez iné mestské časti - možeme povedať, že cez ne tranzituje. Ale ak mestské časti nerozlišujeme a berieme Bratislavu ako jedno mesto, tak sa nedá o tranzite hovoriť.

Sommelier
A mne je to úplne jedno, čo sa k BA pripojí. Je to asi tak zaujímavá téma, ako sa dívať na dojnicu 24 hodín. Dnes nikto nevie, koľko tu žije ľudí, tak by som veľmi nestresoval. ?