Reply on: tpmm #68594:
Ver tomu, ze bolo.1) Ist za vodicom.
2) Ked sa necitis na to - bod 1)
3) Predstavujem si to. Nevidim problem s mlatenim writera/sprejera.
4) V povodnom prispevku si nabadal, ze sa ma ist za vodicom. Preco to nie je na nic ?
Myslis, ze to ako vodic elektricky vidim naivne ? Aj ked Ti poviem, ze KOPEC vodicov (VRATANE TYCH CO PISU SEM) a vratane mna uz s nasilim USPELO ? Stale si myslis, ze nasilim nic nevyriesis ? Vyriesili sme. A to ber ako holy fakt.

namiesto 32ky je tam este 44 a pod
tomas1
- V Belgicku to možné je.
__________________________________
Re #68474 jandro: "Co hovorite na to, ak by bola MHD resp. integrovana doprava zadarmo"
- Najväčším problémom verejnej dopravy v BA i na celom na Slovensku nie je cena, ale otrasná kvalita v mnohých prípadoch pre moderného dynamického človeka [MlaMoDyj™ S499..] až nepoužiteľnosť. Preto treba hlavne IDS a v Bratislave aj investovať do obnovy, to pomôže ďaleko viac ako MHD zadara. MHD zadara bude krok č.2 ktoý podporujem.