Reply on: KLF #68207:
Veď jasne. Jej reakcia bola síce neadekvátna, no on to tiež mohol začať riešiť v kľude, pretože jeho reakcia bola zas neadkvátna na to, že sa neudržala a zakašľala práve na neho. Naschvál to určite nebolo.. To človeka dokáže v prvom momente trocha nasrať.
KLF
Ale rozum mam ! A ten mi vravi, ze nemas ziadne argumenty a tak si odpovedal takto.
Ako decka, ked sa hadaju a jeden povie "Ty si debil!" a ten druhy mu odpovie "Aj ty si!"... take reakcie mas pako.