Reply on: Chobotnica #68187:
Asi by nebolo zle zavolat policiu a obvinit ho z napadnutia.
az jeden dedusko si tam sadol... aspon sa ukazalo kto naozaj potrebuje sediet...
ale aj tak takto sa spravat k slecne, to by si starcek zasluzil poriadnu lekciu... a ze mladi ludia sa nevedia spravat....
d3k0
BTW, tiez si o tom Dni bez aut a la Bratislava myslim svoje, ale tak ci tak to bolo lepsie ako vobec sa do Dna bez aut nezapojit, nie?