Třeba RER považuji sa slušný S-Bahn a pokud vím, tak nejezdí jen samostatně?!
Takový HÉV je tedy 100% S-Bahn? Dejme tomu, že budeme pražské příměstské vlakové dopravě říkat S-Bahn. Co jí tedy chybí krom segrgace jiného? Průjezdní linky označené číslem čí písmenem a přeci jen intervaly v kratším taktu.
Takový HÉV je tedy 100% S-Bahn? Dejme tomu, že budeme pražské příměstské vlakové dopravě říkat S-Bahn. Co jí tedy chybí krom segrgace jiného? Průjezdní linky označené číslem čí písmenem a přeci jen intervaly v kratším taktu.

Sommelier
A sprepitujem - aké sú schodky štátnych rozpočtov všetkých členských štátov ? Však to je jeden obrovský megadlh !