Reply on: Sommelier #66484:
"Považujem za iracionálne trolejbusy značiť inak
Považujem za vhodné doplnenie číslovať trolejbusy oddelene."
To si predsa odporuje, nie
?
?
Ja za seba viem povedat, ze som myslel, ze Ti slo o to odfotit zuzeny ostrovcek. Vychadzal som z toho, ze fotka bola v serii chaosu v MHD v BA, kde neslo o to ukazat vozidla, ale prave ukazat veci, ktore deju/udiali v suvislosti s dopravou. A kedze som myslel, ze si chcel ukazat ten ostrovcek (na ktory poukazuje aj text pod foto), tak som sa vyjadril, ze by podla mna bolo omnoho lepsie to foto spravit z druhej strany.
Nic viac, nic menej.
?
Ja vam niekedy fakt nerozumiem, kde chodite na tie vase dohady...
SZKV
A další věc- měl bys zájem o fotky z dalších akcí od té doby (Budapest, Thessaloniki, Atény, Záhřeb na jaře, Salzburg, Landskrona, Stockholm, Oslo, Bergen, Trondheim a Göteborg v létě)? Pokud ano můžu dodat, akorát mailem to asi "neprotlačím" ?