ahojky pred týždňom som sa viezol v 3618 karosa B 741 alebo tak niak a rozprával som sa z vodičkou takou blondínkou že mám odkázať že tento autobus je veľký šrot lebo je nahnutý na bok a ťahá do pravej strany a strašne hučí. mimochodom som tu noví pozná niekto niakých vodičou???
marian555
Re #66195 hoppusmark: Asi máš pravdu, vyzeralo by to príšerne, ale veď by sa to ani moc nezmenilo, teraz máš 33, 32 ?