Reply on: SZKV #65567:
Zase kecáš, hustě kecáš. Fakt výrazně nepřevyšuje, nemáte stovky T3RP, reko KT8, hafo NP autobusů, prostě musíš chodit pěšky, že?
Nenechaj sa popliest ostatnymi - to co na tej kolaji videli, bol bud voz po MU, alebo podbijacka 
S499.1023
A co se týče dvacetiminutového čekání na Smíchovském nádraží a těšení se do postele, doporučuji jet o jeden autobus dříve, v Butovicích V POKLIDU sejít do metra, V POKLIDU dojít na druhý konec perónu, odjet o JEDEN vlak metra později a na Smícháči V POKLIDU vystoupit. Tím se tvoje čekání rozmělní, nebudeš muset dvacet minut stát na Smícháči na autobusovém nátupišti a nebudeš muset lítat jak šílenec.