Tento interiér mi připadá přehledný dobře.
http://fotogalerie.mhdfoto.info/galleries/Praha/Tramvaje/14T/9111-interier_3.7.2006.jpg
http://st.blog.cz/t/tadeash04.blog.cz/obrazky/690906.jpg
http://fotogalerie.mhdfoto.info/galleries/Praha/Tramvaje/14T/9111-interier_3.7.2006.jpg
http://st.blog.cz/t/tadeash04.blog.cz/obrazky/690906.jpg
Hezkej den a valte radši na pivko, tyhle vedra, to je děs ?
Kuku