Reply on: Andy #64325:
Uz dnes je problem s nedostatkom vozov a vodicov a ty chces 50 zalozakov...nesranduj a co tie prestoje kto to zaplati a ten voz co pojde z meskanim sa otoci a vrati naspat na konecnu??? Jalove kilometre a v konecnom dosledku by si to zaplatil ty v cene listku. ?
Išlo len o ilustráciu jediného možného spôsobu riešenia problému, o ktorom diskutujeme.
LUK
v prázdninovom období sú znížené nároky na prepravu,
v prázdninovom období je nižšia vypravenosť (zatiaľ OK?)
v prázdninovom období by malo by viacej vodičov k dispozícii (OK?)
v školskom roku je výprava napjatá, preto sa dovolenky vodičom nedávajú (môže byť?)
preto si vo zvýšenej miere vodiči dovolenky čerpajú cez prázdniny (kapito?)