Reply on: 2006 #64324:
Tak ako chceš zabezpečiť, aby ti nikdy nič nemeškalo? Chceš nariadiť, aby sa vodič na každej zastávke pomodlil, aby sa mu voz nepokazil, aby sa pred ním nezrazili autá, aby niekomu neprišlo zle a aby do neho niekto nenapálil?
Osobne som ho nemusel ráno použiť už asi 5 rokov. Ale samozrejme meškania mi vadia ako každému. Lenže toto nie je problém Bratislavy, ale všetkých miest.. Nikde nemajú každé tri zastávky stojaci záložný autobus...
LUK
v prázdninovom období sú znížené nároky na prepravu,
v prázdninovom období je nižšia vypravenosť (zatiaľ OK?)
v prázdninovom období by malo by viacej vodičov k dispozícii (OK?)
v školskom roku je výprava napjatá, preto sa dovolenky vodičom nedávajú (môže byť?)
preto si vo zvýšenej miere vodiči dovolenky čerpajú cez prázdniny (kapito?)