Reply on: S499.1023 #63808:
viem si uplne v pohode predstavit aj elektricku s relativne hustymi zastavkami na jednom kolajovom telese spolu s neakym regiovlakom; akurat ze to by to kolajove teleso muselo vyzerat troska inac ako su tie dnesne elektrickove a tiez by sa muselo zmenit myslenie ludi a sprevadzkovat zabezpecovacka + dialkove riadenie trati (a to nehovorim uz o takych veciach ako je rozchod, trakcne napatie, prejazdove profily a podobne srandy
)
)
TeBeCe
Autor: Koni
29.6.2006 11.47
V tých Solarisoch je nejak málo miesta.
A pod Novým mostom snimi majú vodiči dosť problémov. Minule sme tam cúvali 3 minúty. Ale sú pekné. classic