Reply on: SZKV #63637:
jo, aby sme dopadli ako praha - kamkolvek chceš ísť, MUSÍŠ do centra. Blbost ! Načo ? Ja nehovorím o zastavení rozvoja radiál či čokoľvek podobné. Len ich nikto za chrbtovú kosť BA dopravy nemôže považovať.
To, že chcem vytvoriť okruh - čo je na tom zlé ?
Prečo by to bolo nevhodné a nereálne ?
Sommelier
Je potrebný vacsi priemer tunela pri troleji ?
koľko km pozemných postavíš oproti km podzemným - desaťnásobok ? Nie je to na zváženie ?
V prípade, že by sa postavil spočiatku možno neucelený električkový okruh - v tom prípade by sa neľudsky v centre ani zakopávať nemuselo.
Otázky vymyslelo moje druhé ja, ale vcelku si sa chytil.