V Regionalnom denniku - Bratislava dajak zabudli, že Solarisy okrem Ostravy, Waršavy a Bratislavy jazdia aj v Košiciach a že už 3 také len "nafťáky" mali česť v Bratislave premávať. (3510-sa testoval, 3511 a 3514 zapožičaný počas pobytu pápeža v BA)
dožil v jeseni 2004, ale kam sa podel, nevedno.
Jezo
V diskusii je zaujimavy nazor evidentneho "znalca"! Citujem: "su uplne na h....,po celom svete jazdia bezne autobusy s nulovymi emisiami, len nam tu davaju nejake polske smejdy.zas ta svinska korupcia..." ?