btw, co vravite na toto. Dunaj nam teda pekne supol, ved v pondelok mal 3,5 metra a dnes som ho videl pri hodnote 7,5 metra! A z nemecka sa to este iba dovali! V Passau maju brutalne povodne uz dnes.
vyzera to super
Len sa spytal.
Andrej(Anndy008)
to si: no pisal si to v poradi od plynu(zprava do lava)?