Reply on: dankosmile #63514:
TeBeCe v dispečeri písal, že vraj od zajtra. L8 je na to, aby ľudia išli PRIAMO z Ružinova na Hlavnú Stránku. Nespamujme tu diskusné fóra, zriaďujem o tom stránku a tam dám aj diskusiu.
]]]
Udaje tu a tam su totiz totozne.
TMK2200
Re #45834 (dispečer) eripmav: Vyťaženie úseku Vazovova - Hlavná Stanica nie je nízke, veď po úseku Vazovova - vyhybka TU jazdí teraz všetko, čo (išlo) na obchodnú ulicu. S tou linkou do Ružinova si musím dovoliť oponovať, keďže touto trasou občas cestujem, nemyslím si, žeby zniesla svoje ovocie. Tú L3 treba zrušiť a nechať L5 a L11. A stále platí známe porekadlo - zrušíš trať na hlavnú stanicu tak vykopeš hrob električkám v bratislave.