Reply on: Ike #63392:
hmm ok, takze priklad inetovej kaviarne... co myslis, preco akosi nove nevznikaju a stare aj dost zanikaju ? odhliadnuc od toho ze net ma uz vela ludi aj doma, skus sa danou oblastou troska zaoberat a ked zistis ake su najmy za rozumne umiestnene priestory, ake zderstvo ta caka v podobe roznych dani a SW licencii a kopu inych srand, tak ta s istotou 10x prejde chut na takyto typ podnikania
pravdupovediac nepoznam uz v sucasnosti jedinu inetovu kaviaren ktora by tym zivila svojho majitela, skor je to len neaky imageovy doplnok neakych jeho inych aktivit...
si
Re #63385 dankosmile: ked ti dojdu nove vozidla (a v tomto pripade novy typ vozidiel) tak musis na ne vyskolit obsluhu, t.j. vodicov, dielencakov a pod. a to neaku tu chvilu trva, pokial by tak nespravili tak by sice vozy mohli premavat mozno aj na druhy den, ale velmi dlho by asi premavat nezostali (iny prejazdovy profil, takze hned prvy den by ich bola polovica obdrata a pokryvena, ...)