Inak dnes som si všimol, že na cestovných poriadkoch TESCO Zlaté Piesky busu je vyzobrazené, že ho prevádzkujú Zájazdy Bratislava, aj keď ho už asi 4 dni prevádzkuje Blaguss. Nemali by to zmeniť?
haluzák
ja jazdím lepšie ?
T3
Re #62408 mrcheef: Podľa mňa tá linka nebude mať absolútny význam, keď to budú všetci brať len ako cyklobus. Ja som sa s kolegami zhodol, že najlepšie by to bola linka 128 s vlečkou na bicykle. Ten kto chce ist bicyklom, tak pôjde, ten kto chce ísť bez, tak pôjde bez neho. A ešte ten arogantný prístup vodičov... dufam, že keď tam pôjdem s mojou BMX-kou tak mi oznámi, že toto nie je bicykel ?