Reply on: Darro #61684:
Podla mna vyzera ako Robocop. ? Ale az tak stary nie je - minule som sa mu pozrel do tvare (skoro ako smrti do tvare). Hehehe
Podla mna vyzera ako Robocop. ? Ale az tak stary nie je - minule som sa mu pozrel do tvare (skoro ako smrti do tvare). Hehehe
kuvik
http://home.gamca.sk/~3polko/DSC00113.jpg