Dobrý deň ako som už spomínal chcem vytvoriť stránku o tam busoch no zatiaľ mi to nejde je to aj vidieť na http://www.tambus.wz.cz/ Bol by som rád ak by ste my pomohli a to napríklad informáciami o Tam Busoch ak máte nejaké fotky tak fotky o Tam Busoch a iné zaujímavosti. Ďakujem. ?
?
Mike
20tka je dnes obsluovaná 6timi vozmi. Ten zvyšný siedmy tam ide iba kolo ráno a kolo poobee (to je prejazd z 24)