Reply on: luky133 #61440:
ono to zavisi nielen od toho kam s nim chces ist ale aj ake su tam prestoje... minuly rok som nieco take zistoval na chatu do tatier, samotna cesta vysla vcelku v pohode, ale kedze treba platit aj stojne (dlzka pobytu bola cca 10 dni) alebo cestu nazad tak sa to nakoniec zriesilo viacerymi igk
Puki
Teraz sa ukazuje aká škoda je, že sme ešte neprijali smernicu EU č. 125 o uznavaní homologizácie v rámci krajín únie. ?