Reply on: tr3mp #61200:
fajn, chcel som len napísať, že to čo sa tak nazýva si mnohí nevedia predtsviť. A uznám, že neviem ani ja. ale možno poznám cestu ako sa tam dostat. Možno raz príde nad BA zlatý mrak a ingoty budú pršať. Neviem.NDS v tom lepšom prípade bude mať 30 % výkonov - mojím odhadom niekde medzi 2045 - 2060. A preto bude nosným ?
tr3mp
"Nosný dopravný systém je súhrn všetkých dopravných možností, vzájomne prepojených a zosúladených." - Myslím, že táto definícia je značne nepresná a NDS môžeme skôr definovať ako dopravný systém, ktorý prepravuje kľúčový objem cestujúcich v rámci určitej oblasti. To, čo definuješ Ty je celý dopravný systém (hoci ho vydávaš za NDS). NDS je len jeho jednou časťou. Okrem NDS dopravný systém obsahuje aj doplnkové dopravné systémy. Či už bude NDS metro a doplnok električky a autobusy, alebo bude NDS trolejbus a doplnky mikrobusy, to už závisí od špecifických podmienok jednotlivých regiónov. ?