Reply on: Eury #60931:
Kdyby byla nějaká možnost, jak se do takové občanské akce zapojit na dálku (dovolenou mám rozplánovanou do konce roku, tak můžu do BA přijet asi jen o víkendu), tak se mnou počítejte! Jsem totiž hluboce přesvědčen, že stahování a natahování sběračů u každého spoje (tedy nejedná se o ojedinělé spoje jako třeba v Plzni nebo Hradci Králové) na relativně krátké lince je velmi nešťastné řešení: 1) zdržuje to provoz (i kdyby to šlo úplně plynule a automaticky, vždy je to zdržení v řádu desítek sekund), 2) nutí to nasazovat nové trolejbusy Škoda/Irisbus, což zapřičiní, že tyto nebudou moci být nasazeny nikde jinde (přitom si myslím, že zavedení garantovaných NP spojů by uvítali i cestující linek 201, 202 nebo 212). Navíc pokud vím, je podobné řešení v Evropě použito jen v Římě (údajně aby troleje nehyzdily město), kde jsem si to osobně vyzkoušel a hluboce mě to znechutilo- přišlo mi to silně ve stylu hesla "nač dělat věci jednoduše, když jsou dělat složitě". Takže akci zatrolejování celé trasy na Dlhých Dieloch podporuju na 100%!
)
Jenki
Pánové, řekněte někdo prosím bratislavským kolegům, ať vysvětlí pracovníkům trolejbusů, že takto (opačně) namontovaná klimatizace Trav-l-Cool jim opravu nebude fungovat. Ty dodělávané trychtýřky jsou tam právě proto, aby to fungovalo při vyšších rychlostech vozu. Pokud vzduch chodí do této klimatizace náporově (to jest právě tento vyobrazený případ, kdy je klimatizace opačně), klimatizace se "udusí" a naklimatizuje to leda velký prd. Věřte tomu - v Brně je to:
- na třech vozech opačně bez trychtýřků - nefunguje
- vozy z fabriky + dřívější dodělávky klim. jsou dobře otočeny, ale bez trychtýřků - nic moc funkce
- teprve vozy s dobře otočenou klimatizací a trychtýřky nasávajícími "v závětří" fungují lépe.