Reply on: TeBeCe #60911:
No parada.... kuklaci ?
Mne sa to paci prave pre tu doslednost vyzdoby - skutocne tam nenechali kus volny. A je to upravene, ciste, a je to v Indii (ci kde), kde je to folklor, tak preco nie? To je ten rozdiel.
eripmav
http://www.sme.sk/c/2700293/Do-volieb-elektricku-asi-stavat-nezacnu.html