Reply on: AAA #60551:
1. a kolko cestuje na Zabi Majer? Minimum....
2. Zabi Majer je uzol mozno v ponimani DPB, pretoze tu ma vozonu... kolko ludi ti vystupi/nastupi z/do eliny na ZB? vela ich nie je
3. tam jeden bus, tu dva busy, tam dalsie dva busy a mame schopnost urobit zhustit interval na nejakej linke
4. to berem, na ZB myslim nic take neni
5. keby sa s 57 nespekulovalo, chodila by na Stavivu cez Zabi majer v kazdom pripade (ako zachadzka).
Ale cely ZB je velmi sporny.... pri intervale 1 h tu nenastupi do busu viac ludi ako zratas na prstoch
Emo: Zrusit v kazdom pripade nie, ale ak by sa rozmyslalo, mohlo sa nakupit zopar dalsich minibusov a tie mohli premavat do tychto oblasti...
Ale co sa tyka ZB, tam je tolko cestujucich, ze ked zoberes auto, das za okno cedulu 57, tak by to akurat stacilo
teda z oboch pripadov to najhorsie... 
Dopravák
Re #60510 AAA: no som myslel, že to vyčítaš /kedže soláče budú na I. kolóne, tak je dosť pravdepodobné, že ako ZV sa to može jednoducho stať, dokonca aj na L57 ich tým pádom možeš stretnúť... ? ?
Re #60535 Ike: kurnik, ale ja fakt Tvojím posledným príspevkom nerozumiem... ty chceš linky od všadiaľ všade... ? ? To snívaj dál... Oveľa lepšie je prísť na zastávku a hneď mi niečo príde, ako prísť na zastávku a čakať a čakať... brrr ? ?