Reply on: Ike #60425:
No pred pár rokmi bol v Prahe v nočných električkách veľký záťah na čiernych pasažierov. Neviem presne na akom mieste, viem len, že tam odstavili všetky električky do políciou uzavretého prietoru (neviem či nezasahovali aj kukláči) a všetkých čo nemali lístky, brali hneď "šupákom" (antonom) so sebou. Okrem čiernych pasažierov našli kopu hľadaných osôb, drog, nezletilých pod vplyvom alkoholu a pod. Toto si viem celkom dobre predstaviť aj v BA. A osobne by mi nejaké zržanie 20 minút nevadilo.
Ike
neviem kolko revizorov zamestnava DPB, ale osobne by som do vsetkych 18 spojov nasadil revizorov a ver tomu ze za noc by sa DPB slusne nabalil... neviem sice do coho su investovane peniaze z pokut, ale ak si s nimi DPB moze robit co chce, tak potom nechapem preco sa taketo kontroly nedeju...
urcite by som vsak pridal viac spojov