Reply on: hoppusmark #59159:
trebalo by skontrolovat tie zmluvy..mne to tiez pride malo..ved tych reklam je velmi vela a relativne casto sa menia..Mozno z toho ma uzitok..napr financny..nejaky jednotlivec.. ? ?
?
?
?
?
?
?
slovanista21
Re #59151 Vaclav.Warr: ja som tu