Perlička dňa: 14Trka (myslím 6252) je po VP. Čo je však sranda je to, že dostala nové zberače a ešte najväčšia sranda je to, že má nové sťahováky Railtech, tie isté ako najnovšie 15TrM
(vecernik)
Podobnych nezmyslov by si nasiel urcite viac. Ked som pouzival MHD aj ja, tiez ma vela veci rozculovalo. Odkedy som sa prestahoval blizsie k praci (3 min. chodze)tak sa mi zije lepsie

Ale faktom je aj to, ze mladsi vodici zacali nazyvat aj T6 zehlickami. Ovsem originalne a povodne to su vozy T2.
OK, sak fotky berem, su pekne, len naco tam davat napis, ze NOVE vozy ?

Andrej (Anndy008)
(ja som napr. hned vedel, ze od tr3m o tej 6634 je pre mna, aj ked tam bol anndy - ale to iba mozno preto, ze to citam POZORNE)
zmenit ho mozem, ale nechcem - som ochotny urobit este toto - ale viac ne - ak to uz niekomu bude vadit ma smolu a nech si to necha pre seba