Reply on: Papyr #58841:
a potešil ma aj hlas tej tety, ktorá sa ozývala v repráku. Bol to ?maďarský? prízvuk?! Ale v Žiline?! Schuti sme sa na tom s kamošmi celú cestu trolejbusmi zabávali. ?
. A inak bolo by to ekonomickejsie
ako ich posielat do lochu
. Na amputaciu ruky staci motorova pila, alebo nieco podobne
.
tomas1
________________
Re #58839 Puki: Taký hnus, ešte aj odfláknuté a oni si to ešte fotia. ?