#5606> presne tak som ho dnes osmekol na 4-ke. Hehe, bol dost slusny, ale hned nasiel jednu babu, ktora sa vyhovarala ;-D



Po revolucii mali trosku problemy, ale dostali sa z toho. Predtym sa firma volala Kovozavody Semily, dnes sa volaju Vista. Ale co Ti budem pisat - kukni sa na http://www.vista.cz
)
JOSIF
P.S 1: Teším sa na naše stretnutia v nových dopravných prostriedkoch.
P.S 2: Dovidenia v metre priatelia.