kto ma na starosti odhrnanie okrajov mhd zastavok?? este 7.2. odhrnala vecer na riazanskej udrzba sneh zo zastavok a den na to som nezazila jednu bus zastavku, ktora by bola odhrnuta, nepamatam si, ze by to pri poslednej snehovej nadielke bol tak zufale ako dneska:(
TeBeCe
urcite budu jazdit na trasach, ked sa vozi 1,5 cloveka za den, len potom preco su vsade na slovensku nasadzovane na najvytazenejsie trasy?
"Bežný cestujúci podľa neho nebude mať dôvod cestovať do Petržalky za 25 korún, keď má na hlavnej stanici k dispozícii "deväťdesiattrojku" so štvorminútovým intervalom za podstatne nižšie cestovné."
..a s podstatne horsim technickym stavom premavajucich vozidiel