Reply on: Peon #57100:
Podla mna ubiforma jednoznacne svedci o vyssej firemnej kulture. Inak je zaujimave, ze nejake firemne oblecenie maju zamestnanci skoro vsetkych vacsich firiem, okrem DPB.
Samozrejme, ze z tych 5x som 4x prefical dalej, raz na mna cumeli fizli jak na zjavenie. 1x som si povedal, ze zastavim. Skocilo mi to dost blbo (smer do mesta), takze pouzil som magneticku brzdu. Nech ludia vidia a citia, co im magistrat pripravil. Len tak dalej.... este viac semaforov treba. Nech cesta z Dubravky do mesta trva hodinu aj pol.
si