Reply on: Tomi #56871:
Myslím, že tie 14-miestne dodávky by mohli mať úspech najmä ak budú jazdiť medzi intervalmi nočných liniek. No to by zasa narobili paseku taxikárom. ?

"vezie" sa v tom aj magistrat hl mesta na cele s durkovskym.

Dopravák
http://www.bleskovky.sk/cl/11169/99657/Pendolino-zomiera