Reply on: Peon #56170:
Plus sa potom nahradí 49 trolom, myslím, že je na túto trolejovú 49 vyhradené č. 211.
), ale trať na DD bude v najlepšom prípade na konci augusta. A dovtedy? Minimálne ako služobná jazda, nedajbože aj s vlkä sa podíva do všetkých kútov BA.
Mike